W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 05 lipiec 2019

Wakacje w Oddziale Dziecięcym i Filii nr 2'2019

Za nami wakacyjne spotkania na Młyńskiej 12.

Wśród osób uczestniczących w zajęciach nawiązały się nowe przyjaźnie, możemy nawet powiedzieć, że powstała "biblioteczna rodzinka". Wszystkim dopisywał humor tak jak i dopisała w tym roku pogoda. Co tam upał, u nas było wesoło, każdy służył pomocą i chętnie uczestniczył w zajęciach plastyczno-technicznych. Prace, które powstały na zajęciach nie tylko powędrowały do domów uczestników. Jedną pracę wykonaliśmy wspólnie i od dziś można ją podziwiać w naszej Bibliotece.
Dziękujemy Wam kochani za udział w zajęciach i zapraszamy serdecznie za rok. Podziękowania ślemy także Waszym Rodzicom. Kochani Rodzice - macie fantastyczne dzieciaki.

(ODiF2)