Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 10 wrzesień 2021

"Strach, lęk, czy dobrze jest się bać?" - Klub Filozoficzny - 20 września - zapraszamy!

"Strach, lęk, czy dobrze jest się bać?" - to temat najbliższego spotkania Klubu Filozoficznego. Zapraszamy 20 września na godz. 16.00 do centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20.

W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji. Zapraszamy wszystkich chętnych.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27 sierpnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dopuszcza się organizację spotkań i wydarzeń w pomieszczeniach przez biblioteki publiczne i naukowe do 30 września 2021 roku pod warunkiem zapewnienia: udziału nie więcej niż 15 osób i przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami, zakrywania ust i nosa.