Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 20 maj 2021

MPBP w Rypinie patronem konkursu "Gram, więc czytam"

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży "Gram, więc czytam". Nasza biblioteka została jednym z patronów kulturalnych tego wydarzenia.
W konkursie mogą brać udział zespoły od 2 do 5 osób w wieku od 10 do 24 lat, których zadaniem jest opracowanie własnej koncepcji stworzenia gry planszowej lub karcianej na bazie świata i fabuły z serii fantasy „Kroniki Dwuświata”.

Termin nadsyłania zgłoszeń zespołów konkursowych – do 30 czerwca 2021.