Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

wtorek, 10, lipiec 2018

Czytniki e-booków do wypożyczenia w MPBP w Rypinie!

Od lipca nasz biblioteka wprowadziła możliwość wypożyczania czytników e-booków Kindle!

Mamy nadzieję, że ta usługa cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie wyjazdów, urlopów, wakacji. Już teraz - Drodzy Czytelnicy - nie musicie dźwigać książek, możecie je przewozić i czytać na czytnikach.
Samych czytników nie musicie też kupować - możecie je wypożyczyć bezpłatnie od nas.
Jedyne co trzeba zrobić, to być naszym zarejestrowanym czytelnikiem, zgłosić się do centrali naszej biblioteki (ul. Warszawska 20), zaakceptować regulamin i .... do dzieła!