Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

wtorek, 10, lipiec 2018

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Rypiński Album Poetycki” ogłoszona!

Logo Konkursu autorstwa Karola Felickiego

Już po raz trzynasty Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie ogłosiła Ogólnopolski Konkurs „Rypiński Album Poetycki”.

Po raz szósty, sponsorem konkursu i fundatorem nagród dla laureatów została rypińska firma Kaufmann, dzięki temu wyrównana została najwyższa kwota finansowa przeznaczona na nagrody dla laureatów konkursu. Za I miejsce zwycięzca otrzyma 1800 zł, II miejsce nagrodzone będzie kwotą 1000 zł, a III miejsce kwotą 600 zł. Konkurs objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski. Termin nadsyłania prac upływa 14 września 2018 r.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się w bibliotece, na naszym facebook'u lub na naszej stronie internetowej: RAP2018.pdf.

Kaufmann Sp. z o.o. jest członkiem niemieckiej Grupy Kaufmann GmbH & Co.KG. Na polskim rynku funkcjonuje od 1997 roku. Od tego czasu stała się liderem w produkcji reklam świetlnych, zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko rynek Polski, ale również zagraniczny. Jej klientami są sieci handlowe, dealerzy samochodowi, stacje paliw, jak również klienci indywidualni.