środa, 13, wrzesień 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 19 września, godz. 16.00 - zapraszamy!

19 września o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z 1997 roku w reżyserii Davida Finchera.

„Ta Gra to zwykła maskarada. Chcesz poznać jej zasady? Jedno wiem, że byłem ślepy, a teraz widzę”.
Film nakręcony między „Siedem” a „Podziemnym kręgiem”.
Michael Douglas w roli bogatego bankiera, który prowadzi nudne i uporządkowane życie. W dniu 48. urodzin dostaje od brata nietypowy prezent - zaproszenie do gry, która odmienia jego życie. To Gra bez reguł, a być może i bez końca. Dotychczasowa rutynę zastępują strach i prawdziwe poczucie zagrożenia…
Wstęp wolny! Zapraszamy!