MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
środa, 13, wrzesień 2017

Spotkanie Klubu Filmowego - 19 września, godz. 16.00 - zapraszamy!

 

19 września o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z 1997 roku w reżyserii Davida Finchera.


„Ta Gra to zwykła maskarada. Chcesz poznać jej zasady? Jedno wiem, że byłem ślepy, a teraz widzę”.
Film nakręcony między „Siedem” a „Podziemnym kręgiem”.
Michael Douglas w roli bogatego bankiera, który prowadzi nudne i uporządkowane życie. W dniu 48. urodzin dostaje od brata nietypowy prezent - zaproszenie do gry, która odmienia jego życie. To Gra bez reguł, a być może i bez końca. Dotychczasowa rutynę zastępują strach i prawdziwe poczucie zagrożenia…
Wstęp wolny! Zapraszamy!

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>