Kaufmann Rypin mecenas XII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 24, sierpień 2016

Spotkanie autorskie z Katarzyną Puzyńską - 8 września, godz. 17.00 - zapraszamy!

8 września o godz. 17.00 Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie zaprasza do Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP przy ul. Warszawskiej 20 na spotkanie autorskie z Katarzyną Puzyńską, bardzo popularną autorką serii kryminałów, których akcja dzieje się w niedalekiej Brodnicy i okolicach. Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek Katarzyny Puzyńskiej w promocyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) - wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoim psem, zajmuje się kotem i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji książek Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów.