MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas X edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

MPBP w Rypinie bierze udział w programie Orange dla Bibliotek

Zakup nowości wydawniczych w kwocie 7 020,00 zł w 2013 r. zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
piątek, 22, maj 2015

"Zły Trzeciej RP nadciąga!" - spotkanie autorskie z Wojciechem Piotrem Kwiatkiem - 26 maja, godz. 17.00 - zapraszamy!

 

26 maja o godz. 17.00, w Sali Wystaw i Promocji Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie, w ramach obchodzonych jubileuszów 70-lecia Biblioteki oraz 950-lecia Rypina, odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Piotrem Kwiatkiem zatytułowane "Zły Trzeciej RP nadciąga!". Spotkanie będzie miało  charakter otwarty. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę i otrzymać autograf. Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

środa, 20, maj 2015

Spotkanie autorskie dla dzieci z Wojciechem Widłakiem

 

22 maja o godz. 10.00, Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, w ramach obchodzonych jubileuszów 70-lecia Bibliotek, 950-lecia Rypina oraz z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, organizuje spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem, jednym z najpopularniejszych autorów książek dla dzieci. Spotkanie odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miasta Rypin. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę i otrzymać autograf Wojciecha Widłaka.

 

Czytaj więcej...

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.