Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
piątek, 20, listopad 2015

"Lekcje czytania" spotkanie z Michałem Tabaczyńskim - relacja

 

Lorazepam with effexor - Ambien prescription cost
Popularyzacja czytelnictwa to jeden z priorytetów Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie. Celem jest przede wszystkim wspieranie wartościowych form promowania czytelnictwa. Jedną z nich jest z pewnością akcja Tygodnika Powszechnego, w którą bardzo chętnie się włączają publicyści, dziennikarze, pisarze, krytycy literaccy, profesorowie, osoby publiczne. „Lekcja czytania, akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego ma na celu promowanie wartościowych tekstów literackich, promowanie i inspirowanie  twórczości polskich pisarzy. Lekcja jest rozmową na temat literatury, wybrane teksty literackie są dyskutowane przez zaproszonego gościa i publiczność.

Czytaj więcej...

czwartek, 12, listopad 2015

Bliżej ks. Józefa Tischnera - spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem - 18 listopada, godz. 17.00 - zapraszamy!

 

18 listopada o godz. 17.00, w Sali Wystaw i Promocji Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie, w ramach obchodzonych jubileuszów 70-lecia Biblioteki oraz 950-lecia Rypina, odbędzie się spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem twórcą filmu oraz autorem najnowszej książki o ks. Józefie Tischnerze "Jego oczami". Spotkanie będzie miało  charakter otwarty. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę i otrzymać autograf. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Igry Obschee Pleery Grafika Ucheba Internet Populyarnoe Muzyka Novoe Programmy Soft Raznoe