MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas IX edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

MPBP w Rypinie bierze udział w programie Orange dla Bibliotek

Zakup nowości wydawniczych w kwocie 7 020,00 zł w 2013 r. zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
poniedziałek, 13, kwiecień 2015

Spotkanie autorskie z Rafałem Skarżyckim oraz premiera filmów animowanych promujących Rypin - 17 kwietnia, godz. 17.00 - zapraszamy!

 

17 kwietnia 2015 r. w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie, w ramach obchodzonych jubileuszów 70-lecia Biblioteki oraz 950-lecia Rypina, odbędzie się spotkanie autorskie z Rafałem Skarżyckim pt. „Jeż Jerzy i inni”, połączone z premierą filmów animowanych promujących Rypin, powstałych na II Warsztatach Animacji Filmowej, które odbywały się od 24 do 26 lutego w Bibliotece. Spotkanie będzie miało  charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

środa, 08, kwiecień 2015

Wystawa "Jeż Jerzy i inni, czyli o scenariuszach Rafała Skarżyckiego" - zapraszamy!

 

Od 8 kwietnia 2015 r. w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie, przy ul. Warszawskiej 20 prezentowana jest wystawa "Jeż Jerzy i inni, czyli o scenariuszach Rafała Skarżyckiego". Wystawa pochodzi z 25. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, jej kuratorem jest Wojciech Łowicki. Stanowi swoistą zapowiedź i zaproszenie na spotkanie autorskie z Rafałem Skarżyckim, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie. Wystawa będzie czynna do końca kwietnia.

Czytaj więcej...

środa, 01, kwiecień 2015

Życzenia Świąteczne i informacja

 

Niech Zmartwychwstały uczyni każdy dzień Świętem.

Niech w Waszym życiu zwycięży nadzieja i miłość,

niech wypełni je radość i pokój.

Życzą

Dyrektor i pracownicy MPBP w Rypinie

 

Czytaj więcej...

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.