MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas X edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2015 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 060,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
środa, 21, wrzesień 2016

Prelekcja dr Agaty Jawoszek - „Uchodźcy, imigranci i wygnańcy z krajów muzułmańskich a europejskie tradycje i wartości - czy jest się czego bać?" - 28 września, godz. 17.00 - zapraszamy!

 

28 września o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie odbędzie się prelekcja dr Agaty Jawoszek z UAM w Poznaniu pt. „Uchodźcy, imigranci i wygnańcy z krajów muzułmańskich a europejskie tradycje i wartości - czy jest się czego bać?”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

wtorek, 20, wrzesień 2016

Spotkanie Klubu Filmowego - 22 września, godz. 16.00 - zapraszamy!

 

22 września o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu w reżyserii Romana Polańskiego z 2011 r. z udziałem m.in Jodie Foster, Kate Winslet, Christopha Waltza, Johna C. Reilly, oparty na dramacie Yasminy Rezy „Bóg mordu”.

Czytaj więcej...

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>