MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas X edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2015 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 060,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Co nowego w naszej bibliotece

  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
piątek, 20, maj 2016

Spotkanie Klubu Filmowego - 25 maja, godz. 16.00 - zapraszamy!

 

25 maja o godz. 16.00 zapraszamy do Sali Wystaw i Promocji Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie na kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz na projekcję filmu w reżyserii Milosa Formana z 1975 r.,  z udziałem m.in. Jacka Nicholsona. Film nagrodzony został Oscarem w 5 kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy aktor pierwszoplanowy, najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy scenariusza adaptowany. Zekranizowany został na podstawie powieści Kena Keseya. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>