W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Szczegóły zamawiania książek przez Internet w MPBP w Rypinie

W przypadku zamawiania książek przez Internet należy pamiętać, że ta funkcja dostępna jest tylko dla książek znajdujących się w wypożyczalni centrali MPBP w Rypinie, mieszczącej się przy ul. Warszawskiej 20.

Po kliknięciu na interesujący nas tytuł książki w katalogu on-line, wyświetla się domyślny opis książki, a w nim m.in. sygnatura oraz status książki.

Zamówienia książek o sygnaturze „Filia nr 1”, „Filia nr 2”, „Oddz. Dziecięcy” oraz z oznaczeniem „Cz” nie są realizowane.